Американський підприємець, мільярд Ілон Маск вже назавжди увійшов в історію, завдяки користі, привнесеної в людство.

50-річний чоловік відомий більшості по володінню такими компаніями, як SpaceX, Tesla і участі в створенні PayPal.

Чоловік схожий на Ілона Маска, скріншот
Чоловік схожий на Ілона Маска, скріншот

Зараз Ілон займається спробою забезпечення всієї площі нашої планети Інтернетом за допомогою супутників Starlink, а також спробою відправитися на Марс для подальшої його колонізації. Він перша людина в світі, чий статок досяг позначки в 300 мільярдів доларів.

Але зараз не про це - поговоримо про сестру або племінницю... визначити точно не можна, бо батьком дитини його зведеної сестри Яни Безуіденхут став його 72-річний батько (три роки тому), Еррол Маск. Дівчині було всього 30 років і вона стала вихованкою літнього чоловіка, коли їй було всього чотири роки.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити"
Показати ще

Ілон Маск з сином. Фото: Ілон Маск з сином. Фото: Flipboard
Ілон Маск з сином. Фото: Ілон Маск з сином. Фото: Flipboard
Ілон Маск з сином. Фото: Ілон Маск з сином. Фото: Flipboard

Батьки Ілона Маска розійшлися після 18 років спільного життя. Зараз братові або племіннику Еліоту Рашу Маску вже десь три роки. Еррол Маск зізнавався, що не знає, чому розлютився його син. Він також підтвердив, що у нього є син від Яни Безуіденхут, проте не став уточнювати, що вона його падчерка.

Нагадаємо, супутники Ілона Маска перелякали весь Сідней - думали , що НЛО нападає: "Побачив щось"

Як повідомляв "Знай.ua", і макіяж цілий, і вуха вільні: 22-річний українець перехитрив Ілона Маска, створивши унікальну маску без гумок

Знай.ua писав, "Вже дістав, не перестає дивувати!": те, що витворяє Ілон Маск, на голови не налазить. Знаменитий підприємець зумів за один день заробити десятки мільярдів доларів.