У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли про те, чи буде достатньо кисню в лікарнях у випадку гострої необхідності.

Новий пост був опублікований на сторінці міністерства в соціальній мережі Facebook, де регулярно сповіщають про новини у сфері охорони здоров'я в Україні.

У повідомленні йдеться, що Медичні заклади будуть забезпечені киснем у разі різкого зростання захворюваності.

"Для цього тільки в 2021 році уряд виділив регіонам 1 млрд 654 млн грн. Зокрема, у другому півріччі минулого року закуплено 385 кисневих станцій для лікарень. У липні 2021 року функціонувало тільки 50 кисневих станцій, на кінець року – вже 92. Також 118 кисневих станцій вже закуплені за кошти субвенції і зараз монтуються в лікарнях" - йдеться під постом.

Популярні новини зараз
Російські пропагандисти закликають розбомбити Київське водосховище: "Просто показати" За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще

Крім того, було закуплено приблизно 225 кисневих станцій для лікарень, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусною хворобою. З установка запланована на січень-лютий цього року.

Коридор лікарні. Фото: Аргументи і факти
Коридор лікарні. Фото: Аргументи і факти
Коридор лікарні. Фото: Аргументи і факти

Станом на сьогоднішній день в Україні є вже 23 ліцензованих виробників медичного кисню.

"З ними вже були проведені спеціальні переговори. Зараз є підтвердження швидкого постачання кисню в лікарні в разі стрімкого зростання потреби. Для цього компанії вже сформовують резерви кисню в сховищах " - йдеться в повідомленні.

Лікарі в лікарні, скріншот: Youtube
Лікарі в лікарні, скріншот: Youtube

Під час останньої хвилі було розгорнуто понад 79 тисяч ковидних ліжок у 547 закладах по всій країни. Зараз можливості медицини дозволяють розгорнути не менше ліжок.

Нагадаємо, що червоних зон з наступного тижня стане менше: МОЗ хоче "звільнити" 8-9 регіонів

Раніше повідомлялося, що медсестра пролежала в комі 28 днів, поки її не "витягла" Віагра: до відключення від ШВЛ залишалося 3 дні

Також, карантин в Україні посилять через новий штам "Омікрон": як зміняться правила в'їзду