6-річна дівчинка, яка народилася з "хоботом" і залишилася з двома носами після того, як його видалили хірургічним шляхом, стала малоймовірною знаменитістю, і місцеві жителі порівнюють її з індуїстським богом в Індії.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Шестирічну дівчинку порівняли з індуїстським богом після того, як вона народилася з «хоботом», який залишив її з двома носами після того, як його видалили хірургічним шляхом.

Лакшімі, яка живе в штаті Уттар-Прадеш на півночі Індії, спочатку викликала страх серед своєї громади через свою незвичайну зовнішність, але місцеві жителі незабаром зрозуміли, що вона насправді сила, з якою потрібно рахуватися.

Дівчинка
Дівчинка

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити
Показати ще

Маленька дівчинка, четверта дитина в сім'ї, зробила операцію з усунення деформації, яка в кінцевому підсумку зробила її малоймовірною знаменитістю, оскільки її хвалили за те, що у неї другий ніс.

Повідомляється, що на перший погляд діти були налякані зовнішністю Лакшімі, але тепер люди удостоюють її честі, наполягаючи на тому, що вона є втіленням Господа Ганеші — індуїстського бога.

Місцеві жителі навіть дали їй ім'я-Лакшмі означає богиня багатства і процвітання.

Дівчинка
Дівчинка

На святах дитині пропонують гроші і подарунки, а люди просять його благословення.

Лікарі порадили родині Лакшмі почекати, поки вона виросте, щоб подивитися, яку косметичну операцію можна зробити.

В даний час її сім'я не може дозволити собі витрати на операцію і шукає фінансову допомогу, щоб допомогти Лакшмі вести більш нормальне життя.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що чоловік помер на Водохреща в ополонці.