Львівський письменник і журналіст Остап Дроздов поділився своєю думкою з приводу хрещення і пірнання в ополонці.

Чоловік вважає, що це традиційні цінності "русского мира", які стали українізованою версією. Тому подібним "розвагам" і необхідним діянням слід знайти альтернативу. Про це повідомляє видання lviv1256.

Хрещення Господнє, скріншот: Youtube
Хрещення Господнє, скріншот: Youtube

"Ексгібіціоністське пірнання в ополонці – це не тільки дешеве позерство, а й нав'язана російська псевдотрадиція, якої ніколи у нас не було. Не-бу-ло", - заявляє він.

Остап Дроздов заявляє, що багато разів чув, що найважливішою місією України виступає необхідність привнести в Європу свої традиційні цінності. Хоча він пропонує експортувати в інший світ вміння "вирішувати" питання, вкидати потрібні бюлетені на виборах, відправляти неучей в університети і жити на одну зарплату державного службовця.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Хрещення, ополонка - фото з Фейсбук
Хрещення, ополонка - фото з Фейсбук

"Найгірше те, що про "традиційні цінності" говорить суспільство, яке не забезпечує інвалідів елементарними пандусами, вбиває бездомних собак дідівськими способами, з дитинства націлює своїх дітей працювати в податковій і митниці", - додає журналіст.

Нагадаємо, Масляна 2022: історія, традиції і в які числа пройдуть "млинцеві" свята

Як повідомляв "Знай.ua", українець повторив шлях святого Якова і пройшов 500 км у пошуках бога, камені і холод: "Жовто-блакитні знаки"

Знай.ua писав, важливі поради перед тим, як занурити себе в ополонку на Хрещення Господнє: підготуйтеся перед 19 січня