Священик Іван Верескун з Кропивницького опублікував вже дуже багато відео на своїй сторінці в TikTok, де він ділиться різними думками щодо важливості церкви в нашому житті, з приводу атеїстів, як дітям розповідати про Бога, а ще періодично показує, як виглядає його життя поза посадою.

Пару днів тому Іван поговорив з українцями на тему появи мертвих родичів уві сні. Він зазначив, що йому часто задають однотипні питання - як реагувати на подібне явище у своєму житті. Наші близькі приходять, говорять з нами, щось роблять і просять про допомогу.

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

"В основному, такі сни викликають у нас дискомфорт, нам страшно і незручно. Ми не розуміємо, що з цим робити далі. Починаємо шукати якусь відповідь для себе. В першу чергу, не потрібно таких снів боятися. Тому що, це відбувається не в реальності, а на рівні підсвідомості. Потрібно розуміти і те, що підсвідомість наше пов'язує і зі світом невидимим. Це в якійсь мірі межа між нашим світом і потойбічною стороною. Таким появою під час сну наші близькі нагадують, що вони поруч, що вони з нами. Просять про допомогу", - заявляє Іван Верескун.

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Популярні новини зараз
Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Астролог Влад Росс розкрив таємницю планет: Що дасть Україні ретроградний Меркурій? Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"
Показати ще

Ще такими появами вони можуть закликати нас до якихось життєвих змін, щоб ми змінювалися. Можливо, закінчили з якоюсь шкідливою звичкою або виправили якусь ситуацію негативну, про яку ми точно знаємо.

@ivanvereskun

#сон #храм #вера #священник #тіктокукраїнською #УПЦ #2022 #кропивницкий #смерть #сны #тикток #тиктокер

♬ оригінальний звук - Священик Іван Верескун

Нагадаємо, Різдво не 7 січня: коли насправді народився Ісус Христос і чому це навіть не 25 грудня

Як повідомляв "Знай.ua", священик навчив віруючих, чи грішно зігріватися деревами, на яких люди вішалися: головне Біблію не чіпати

Знай.ua писав, український священик дав поради заміжнім жінкам: "Чи можна розлучитися з чоловіком-алкоголіком?"