Обленерго цілий рік проводять роботи на електромережах для їх оновлення та приєднання нових споживачів до мереж. Відключення світла, що можуть супроводжувати ці роботи, не пов’язані з так званими "віяловими" відключеннями.

Про це повідомив енергоексперт Сергій Чех у Facebook.

"Ці роботи та відключення світла, що можуть їх супроводжувати, ніяким чином не пов'язані з "віяловими" відключенням", - заявив Чех.

Він зазначив, що не зважаючи на стабілізацію ситуації з запасами вугілля, продовжує поширюватися інформація про так звані "віялові" відключення.
Експерт підкреслив, що тимчасові відключення електроенергії пов’язані виключно з обслуговуванням електромереж:

Крім того, експерт повідомив, що енергетики також розчищають траси ЛЕП, підрізають дерева, бо управителі земельних ділянок, де проходять мережі, часто цей свій обов'язок не виконують.

Популярні новини зараз

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Показати ще

За словами експерта, оператори системи розподілу вимушені проводити частину робіт взимку, аби не зашкодити посівам на полях та деревам, що плодоносять.

Водночас регулятор пильно стежить за тим щоби виконувалися всі регламентні вимоги планових відключень.

"Щоб тривалість планового відключення не перевищувала 8 годин, і щоб попередження надавалося не менше як за 5 днів, і щоб попередження містили повну інформацію про адреси за якими споживачам тимчасово припинятимуть електропостачання. Саме про це НКРЕКП листом від 12 січня попередило Операторів систем розподілу", - пояснив експерт.