У мережі показали, який дизайн був у перших досерійних зразків популярної машини "Таврія"

ЗАЗ - 1102 "Таврія", без сумнівів, є однією з найбільш знакових і впізнаваних українських машин. Проте, багато автолюбителів не знають про те, що до тих пір, як машина все-таки була запущена в серійне виробництво, вона виглядала дещо по-іншому. Про це повідомляє Інформаційний портал "Автовод", писав Hyser.

Справа в тому, що незважаючи на те, що в серійне виробництво український хетчбек потрапив тільки до кінця вісімдесятих, перші прототипи цієї моделі з'явилися ще в кінці сімдесятих. З 1988 по 1997 роки автомобіль вироблявся в незмінному вигляді, незважаючи на те, що до старту виробництво в різні періоди часу існувало досить багато прототипів з відмінною зовнішністю.

Нещодавно в автомобільних спільнотах почали спливати фотографії" Таврії " зразка кінця сімдесятих, який досить сильно відрізняється від кінцевої моделі. Машина володіла більш привабливим і, можна сказати, більш європейським дизайном, який цілком відповідав своєму часу, в той час як дісталася нарешті до виробництва "Таврії" була досить сильно застарілим автомобілем як в плані зовнішності, так і з технічної складової.

ЗАЗ Перспектива. Фото: Автовод
ЗАЗ Перспектива. Фото: Автовод

Популярні новини зараз

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Варто відзначити, що назва "Таврія" виникла на пізніх стадіях розробки автомобіля. При розробці машину називали не інакше як"Перспектива". Потім, однак, в конструкторському бюро Заз що така назва автомобілю не підходить і замінили його.

Нагадаємо, що у Прибалтиці знайшли унікальний львівський автобус

Раніше повідомляли, що українцям показали випробування над першими "запорожцями": унікальні ретромобілі, які "розірвали" СРСР

Також, в мережі продають раритетний "Запорожець" за копійки – тільки подивіться на цей колір