Бонні і Клайд, вони ж Бонні Паркер і Клайд Берроу, стали справжніми культовими особистостями завдяки своїй любові. Американські грабіжники, які промишляли розбоєм за часів Великої депресії, приваблюють публіку завдяки романтичній історії їхнього життя.

Фінал їх кримінальної казки був трагічним: парочка потрапила в засідку і отримала більше сотні куль на двох. На що був схожий при цьому їх автомобіль, нагадали в співтоваристві dtp.kiev.ua.

"Автомобіль Боні і Клайда після розстрілу. 23 травня 1934 Берроу і Паркер потрапили в організовану для них в штаті Луїзіана засідку: їх Ford V8 був розстріляний загоном з шести осіб. У бік машини було випущено кілька сотень куль, з яких 167 потрапили в машину і 110 - безпосередньо в злочинців: 60 - в Бонні Паркер, 50 - в Клайд Берроу. Так закінчилася історія найзнаменитішого американського кримінального дуету 1930-х», - нагадав автор повідомлення.

Популярні новини зараз

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

На раритетних фото видно, що автомобіль буквально зрешетили кулями, і вижити в цій «м'ясорубці» було неможливо.

Раніше портал Знай.ua писав про те, що закарпатців просять про допомогу, небезпечний злодій розгулює на волі: "залишає голі стіни".

Також портал Знай.ua писав, під Києвом подружжя займалося цим у під'їздах і попалося на гарячому- "Бонні і Клайд на мінімалках"

Також портал Знай.ua писав, що у Запоріжжі розшукують 13 - річного підлітка-тиждень бродить містом сам.