Дональд Бромлі встановив камеру в Редгейті, штат Монтана, але замість того, щоб сфотографувати диких тварин, він стверджує, що сфотографував оголену і "прозору істоту" яка, на його думку, не з цієъ планети.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Мисливець з США заявив, що зловив «голого інопланетянина» після того, як він активував камеру, яку він встановив в районі, відомому як Гаряча точка НЛО .

Дональд Бромлі з Монтани встановив свою фотолабораторію в місці під назвою Редгейт, яке було ганебним місцем передбачуваних спостережень НЛО.

Його камері вдалося відобразити момент, коли повз пройшла сіра фігура з "опуклою головою", очевидно, без одягу.

Популярні новини зараз

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Показати ще

Дональд Бромлі
Дональд Бромлі

Спочатку Бромлі думав, що це зображення людини, але чим більше він дивився на зображення, тим більше воно змінювало його думку.

Виступаючи перед новинним агентством KXLF, Бромлі сказав: "Перше, що я думав, що це була людина, але потім, чим більше я дивився на нього, це було просто дивно, тим більше я зрозумів, що це прозора істота без одягу".

Це сталося після того, як минулого року Пентагон опублікував знаменний звіт, в якому з'ясувалося, що деякі з потенційних спостережень НЛО вони просто не можуть пояснити.

Фото прибульця
Фото прибульця

Монтана - одна з гарячих точок Америки для спостережень за НЛО, і камера Бромлі тільки збільшила площу, як місце для відвідування інопланетними фанатиками.

Численні блоги про паранормальні явища часто коментують Редгейт щодо спостережень і активності інопланетян з деякими недоведеними твердженнями, що люди були викрадені.

Нагадаємо, що чоловік, який стверджує, що він прийшов з майбутнього, попередив людство.