37-річний Беннет Каспар-Вільям десь десять років тому усвідомив, що насправді є чоловіком, хоча і народився в жіночому тілі.

Тоді до нього і прийшла ідея поміняти стать, але справа не була доведена до кінця і в 2019 році він, після вступу в шлюб, зрозумів, що може народити дитину за допомогою фізичних можливостей. Єдине, лише потрібно припинити приймати тестостерон.

Батько-трансгендер, фото: соціальні мережі
Батько-трансгендер, фото: соціальні мережі

У підсумку трансгендер виносив і народив здорову дитину, але дуже образився через те, що медперсонал пологового будинку називав його "матір'ю". На його думку, це дискримінація і він попросив припинити асоціювати вагітність з жінками.

"Як тільки я навчився думати про своє тіло як про інструмент, а не про сукупність гендерних стереотипів, я зрозумів, що можу бути тією людиною, якою хотів, і привести дитину в світ" - зазначив Беннет.

Популярні новини зараз

Глава ВМС Німеччини заявив, що Україна не зможе повернути Крим: "Пішов і ніколи не повернеться"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Батько-трансгендер, фото: соціальні мережі
Батько-трансгендер, фото: соціальні мережі

Сучасний світ, за його словами, відкриває двері для подібних звершень-бо це нормальне явище, а в вагітності немає нічого такого, що здавалося б виключно жіночим.

"Зупиніть планету, я вийду", "Маразм, тобто твердження його, щоб весь світ не сперечався з ним "у сучасному світі це нормально і немає нічого такого, що здалося б виключно жіночим". Чувак та це і є виключно жіночим", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Зианджа зізналася, що у неї залишилося від Бориса Апреля - ніякої операції по зміні статі не було: "так, у мене член між ніг"

Як повідомляв "Знай.ua", "Може вирвати": жінка годувала чоловіка своїми грудьми

Знай.ua писав, ескортниця, яка раніше була чоловіком, поскаржилася на важке життя в Україні і поїхала до Берліна: "Далі гнити..."