Українські дизайнери представили проект українського електрокара. Фотографії з'явилися на порталі KRAINA 225.

Автором ідеї є дизайнер Максим Шкіндер, який працює в англійському McLaren. За його словами, це некомерційний концептуальний проект, метою якого є дослідження та експерименти.

На фотографії можна побачити суперкар зі скошеною задньою частиною і прозорою частиною. Зовні автомобіль схожий на Cadillac Lyriq. Авто назвали Kraina 225 .

Створення дизайну автомобіля натхненна літаком"Мрія". Творці відзначають, що хотіли створити щось подібне до його значущості та унікальності.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

"Джерелом нашого натхнення став могутній АН-225, названий його творцями «мрія», що означає «створений уявою, фантазією». Він є об'єктом захоплення для дітей і дорослих у всьому світі в останні кілька десятиліть", - повідомляє команда творців.