Один лікар розкрив неймовірну ситуацію, коли виявив майбутню дитину, що росте всередині жіночої печінки, після проходження УЗД.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

У неймовірній рідкісної позаматкової вагітності було помічено ненароджену дитину, яка росла в печінці у жінки.

Випадок розкрив педіатр Майкл Нарві з Дослідницького інституту дитячої лікарні Манітоби в Канаді.

Дитина в печінці
Дитина в печінці

Популярні новини зараз
Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Українцям можуть зупинити виплату пенсій: у ПФУ розповіли, хто ризикує залишитись без грошей
Показати ще

Він звернувся до TikTok, щоб виділити цей незвичайний випадок, і сказав: "Я думав, що бачив все, 33-річна жінка приходить з 14-денним анамнезом менструальної кровотечі і 49-денним періодом з моменту її останньої менструації. У печінці вони знаходять дитину. У неї була позаматкова вагітність в печінці. Іноді ми бачимо їх в черевній порожнині, але ніколи в печінці. Це вперше для мене".

Відео подивилися мільйони разів і приголомшили людей.

Один користувач сказав: "Мабуть, це була жахлива новина для батьків. Сподіваюся, мама здорова, і шкодую про вашу втрату".

Інший сказав: "Я навіть не вірю, що це може статися. Як запліднена яйцеклітина потрапляє в печінку?"

Сперматозоїд
Сперматозоїд

Позаматкова вагітність відбувається, коли запліднена яйцеклітина імплантується поза маткою, зазвичай в одну з маткових труб.

У Великобританії близько 1 з 90 вагітностей є позаматковою - близько 11000 на рік. Це дуже рідкісний тип позаматкової вагітності, частота виникнення якої становить 1,4%.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", жінка розповіла, як годувала свого чоловіка грудьми.