Зірка The Only Way Is Essex Джемма Коллінз сказала, що ця моторошна істота була «людиною» з «мертвими очима», коли вона розповідала про передбачувану зустріч з інопланетянами своєї мами в своєму подкасті BBC Sounds.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Джемма Коллінз заявила, що її мама одного разу зустріла інопланетянина, коли їхала в поїзді, і їй вдалося встановити телепатичний зв'язок з істотою.

Колишня зірка The Only Way Is Essex сказала, що позаземна істота виглядала як "людина" з "мертвими очима", і її мама Джоан швидко зрозуміла, що щось "дивне в ньому".

Джемма розповіла про передбачувану зустріч її мами з дивною істотою в своєму подкасті BBC Sounds, The Gemma Collins Podcast.

Популярні новини зараз
Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" Чи закінчиться пільговий період: в Міненерго розповіли, якими будуть тарифи з 1 квітня У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Джемма і мама
Джемма і мама

За словами Джемми, її мама змогла вловити інопланетянина, використовуючи своє "шосте почуття", як відьма, перш ніж вирішила поговорити з ним телепатично.

Дівчина сказала: "Я вірю в інопланетян - моя мама дійсно зустріла одного в поїзді. Вона сказала: "Я сиділа в поїзді і побачила цього хлопця і подумала, що в ньому є щось дивне". Її шосте почуття, будучи відьмою, здавалося, було неправильним, тому моя мама почала відчувати себе дуже некомфортно».

Джоан вирішила поговорити з інопланетянином телепатично, змусивши його тричі перегорнути газету, щоб підтвердити, чи дійсно він з іншої планети.

Мама Джемми
Мама Джемми

Джемма продовжила: "Очі були мертві. Так що буквально вона сказала в своїй голові: "Ворушіть своєю газетою вгору і вниз, підніміть і опустіть газету три рази, якщо ви інопланетянин". Він зробив це. Моя мама вважає, що цей хлопець читав її думки. Інопланетянин буквально перетворився на людину. Але вона так і не змогла забути цю історію».

Пізніше Джемма розповіла, що не боїться інопланетян і що в дитинстві любила їх малювати.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у Мережу потрапили секретні файли ФБР про НЛО.