Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою і главою ВП Андрієм Єрмаком відвідали зйомки новорічного випуску "Вечірнього Кварталу".

Глава держави відвідав своїх старих друзів і колег у студії "Квартал 95" під час зйомок новорічного випуску. Звичайно, Президент не брав участі в гумористичних сценках, але був у ролі відданого глядача разом з дружиною і керівником ОП.

З нагоди візиту Зеленського головні актори зіграли парочку смішних номерів, де майстерно пародіювали і по-доброму жартували над ним. Гуморист Юрій Великий також не упустив хорошої можливості і видав декілька пустотливих фраз, які тут же розбурхали всіх глядачів і Президента в тому числі.

"Давно я такої великої кількості людей без плакатів не бачив", - спародіював Президента актор.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Україна може отримати нові ракети, які дістануть окупантів у глибокому тилу путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Євген Кошовий аналогічно не міг залишити без уваги свого близького друга і колишнього колегу з "Кварталу".

"Цікаво, якщо я розслаблю живіт, гудзик, що вистрілив буде вважатися замахом на президента? Треба мені рідше Кличка грати, башка зовсім не розуміє", - пожартував гуморист.