На одній із позицій неподалік Кримського Луганської області боронить Україну від агресора 28-річний лейтенант Вадим. У Збройних Силах він з 2012 року.
Про це повідомили в операції об'єднаних сил.
Вадим має широкий спектр навичок та захоплень – бере участь у спортивних змаганнях, пише пісні і музику, фахово розбирається у комп’ютерній техніці та IT-технологіях. Він вже встиг пройти шлях від солдата строкової служби до офіцера.
На початку Вадим служив у аеромобільних військах, пізніше потрапив до ОТУ "Північ".

Лейтенант Вадим, фото ООС
Лейтенант Вадим, фото ООС

У 2014-2015 роках воїн-десантник Вадим, був на багатьох гарячих ділянках фронту, за що був представлений до нагород.

"Ми тоді себе зовсім не жаліли. Швидко міняли польові розташування та не давали окупантам спокою. Кожна, хоча б маленька перемога примножувала наші сили і ми знову кидалися в бій. Щодо конкретних особистих бойових заслуг, то вважаю за недоречне чимось вихвалятися, бо всі перемоги є загальними", – говорить Вадим.

Вадим має чимало хобі - часто виступає на різних спортивних змаганнях, є досвідченим фахівцем із IT-технологій та навіть пише пісні. У 2012-му навіть випустив свій перший альбом. Зараз, після 10 річної перерви працює над другим.
За творчі і спортивні здобутки та службові досягнення Вадима поважають підлеглі та офіцери інших підрозділів.

"Армійська служба сприяє заняттям спорту та творчій діяльності. Адже на бойових позиціях чи в ППД ми робимо щось важливе для збереження суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Відтак правда за нами і перемога належатиме тільки Україні", – підсумовує офіцер.

Нагадаємо, незряча майстриня в’яже рукавиці для бійців до Дня ЗСУ - зігріває руки й серця. Виготовляти рукавиці, які б зігрівали руки наших захисників в окопах Донбасу, її надихнув син

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Також Знай писав, служити і захищати: потужні історії легендарних бійців до дня ЗСУ. Українські військові на честь Дня ЗСУ згадали свою історію.

Раніше Знай писав, полк «Азов» вітає воїнів з Днем ЗСУ: «Лише разом ми – сила!». Представники полку «Азов» привітали військових з Днем Збройних Сил України.