Автомобіль в жалюгідному стані був викуплений колекціонером під відновлення

Радянські автомобілі, незважаючи на деякі недоліки в порівнянні з західним автопром, все ж експортувавши за кордон, щоправда, у дещо доопрацьованому вигляді. Величезна кількість радянських машин пройшло через бельгійського імпортера Scaldia-Volga, в тому числі, звичайно, і знаменита "Волга" ГАЗ-21. Про одну з таких експортних "Волг" розповів інформаційний портал "Carakoom", повідомляв Hyser.

Дизельна Волга. Фото: Carakoom
Дизельна Волга. Фото: Carakoom

Оскільки в початковому вигляді радянські автомобілі виглядали на тлі західних зовсім вже слабо, імпортери їх доводили до стандартів Європейського автопрому, часто покращуючи обробку і підвищуючи комфорт. Деякі моделі, однак, перероблялися і більш істотно, наприклад, знаменита радянська " бойова класика "-ГАЗ-21"Волга".

Дизельні мотори-страшна рідкість на радянських автомобілях для вітчизняного ринку, проте саме такий вид двигуна ставився на імпортні версії "Волги" в Бельгії. Примітно, що мотори бралися різних виробників, наприклад, Perkins, Peugeot і Rover.

Популярні новини зараз
У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Дизельна Волга. Фото: Carakoom
Дизельна Волга. Фото: Carakoom

Варто відзначити, що подібні "Волги" є великою рідкістю, хоча часом і з'являються в мережі. Пару років тому одну таку машину з дизельним двигуном виявили в Польщі.

Знайдений екземпляр, звичайно, знаходиться в досить-таки жалюгідному стані, оскільки протягом довгих років стояв під відкритим небом. Він, однак, володіє всіма атрибутами імпортної моделі, в тому числі і хромовану рамку лобового скла. Двигун дизельний, проте з'ясувати чийого він виробництва так і не вдалося.

Нагадаємо, що у Прибалтиці знайшли унікальний львівський автобус

Раніше повідомляли, що українцям показали випробування над першими "запорожцями": унікальні ретромобілі, які "розірвали" СРСР

Також, в мережі продають раритетний "Запорожець" за копійки – тільки подивіться на цей колір