Відповідно до чинного законодавства, якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної ділянки чи паю або його спадкоємець не оформить право власності, то вважатиметься, що він відмовився від одержання цієї ділянки. Тому, отримання кадастрового номера землі при виділенні невитребуваної ділянки чи паю є необхідною для реєстрації права власності, нормою.

Щоб отримати кадастровий номер,

Потрібно звернутися в Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) і передати на розгляд:

  • Заяву (у електронній або паперовій формі) про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • Прикласти до заяви оригінал та електронну форму документації із землеустрою, яка б могла стати підставою для формування земельної ділянки.

Документи надаються особисто, уповноваженою особою або надсилаються поштою цінним листом із описом вкладення та повідомленням про вручення. У разі подання заяви в електронній формі надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку.

Популярні новини зараз
Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Строки розглядання

Державний кадастровий реєстратор уповноважений розглянути заявку протягом 14 днів із дня її подачі, або надати мотивовану відмову. Підтвердження земельної ділянки здійснюється на безоплатній основі. .

Нагадаємо, що скоро українські землевласники будуть забов'язані платити півтори тисячи гривень податку за кожен гектар

Як раніше повідомляв портал Знай.юа, в Чорнобилі зникають рідкісні види тварин

Також Знай.юа розповідав про області з найякіснишим чорноземом