Поліція і група порятунку тварин звільнили з вантажівки 53 собаки. Кадри показали жахливі умови, в яких знаходилися собаки, коли їм зв'язали кінцівки, а у деяких був обгорнутий ремінь навколо рота.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Це болісний момент, коли поліція виявляє десятки закутаних і прив'язаних собак в кузові вантажівки біля бійні.

Похмуре відкриття було зроблено 24 листопада на індонезійському острові Ява, коли місцева влада почала боротьбу з незаконним обігом собак.

Кадри, опубліковані Humane Society International, показують бідних собак, що хникають і скуляють про допомогу, коли офіцери відкрили кузов фури.

Популярні новини зараз
Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок ПриватБанк попередив власників депозитів про важливі зміни Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Всього виявлено 53 собаки, більшість з яких пов'язані в мішки з гессіана, а їх роти туго стягнуті.

Собаки
Собаки

Помічники з групи порятунку тварин Dog Meat Free Indonesia допомагають витягнути собак з вантажівки і звільнити їх, в той час як експерти проводять швидку перевірку їх здоров'я. Після цього бідних собак відправили до притулку.

Рятувальниця, яка була однією з перших на місці події, заявила: "Моє серце калатало, коли ми наближалися до вантажівки, тому що я чула жалюгідне скиглення собак, а потім я побачила їх усіх пов'язаних в мішках, а їх м'які морди були затиснуті дротом. Собаки були надзвичайно травмовані і налякані. Багато хто з них все ще були в комірцях і, безсумнівно, знаходилися за багато миль від будинку, ймовірно, вкрадені домашні тварини, захоплені з вулиці. Думати про те, що вони пережили, просто жахливо. Ми прибули саме вчасно, тому що вбивства зазвичай відбуваються в ранні години. Для тих з нас, хто так довго боровся за припинення цієї жорстокої торгівлі, було величезним привілеєм врятувати цих тварин".

Собаки
Собаки

Начальник місцевого відділення поліції, додав: "Ми отримуємо багато скарг на діяльність незаконних торговців собачим м'ясом".

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі показали величезного пса, який радує людей похилого віку в лікарні.