Переповнені групи, нестача ліжок для сну, необлаштовані майданчики або ж індивідуальний підхід до кожного, підготовка до школи та гарне харчування. І перше, і друге зустрічається в українських дитячих садках.

Однак, до якого садка потрапить ваша дитини залежить не лише від бюджету, а й від порядкового номера у черзі. Два онуки Наталії потрапили до різних дитячих садків і це стало проблемою, розповіли у програмі "Твій день".

Наталія, скріншот
Наталія, скріншот

"Допроситися неможливо, бо кажуть, що місць немає. І навіть не підходьте, ось так. І один ображається, другий теж якось не розуміє, тому що маленькі", - розповіла Наталія.

Дитячий садок, фото: скріншот з відео
Дитячий садок, фото: скріншот з відео

Однак нестача місць не єдина проблема дитячих садків. Українці кажуть, що бувають ситуації, коли діти покидають територію садка, а вихователі цього просто не помічають.
Пенсіонери Микола та Ольга вважають, самостійність потрібно виховувати з малечку у чому й допомагає дитячий садок. Саме тому їхні онуки ходять до приватного дитячого садка, вони вважають, що там переваг більше, ніж у державному.

"Соціум, дисципліна, своєчасне харчування, заняття навчанням. Відношення, басейн спорт і звичайно різні гуртки", - зазначив Микола.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Надя Дорофєєва вирішила зійтись із колишнім та заінтригувала українців: "Не всі сюрпризи" Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта
Показати ще

Дитячий садок, фото: суспільне
Дитячий садок, фото: суспільне

Пані Анна з родиною проживає в Польщі, де її донька ходить у місцевий садочок. Там з її дитиною займаються музикою, спортом, танцями та читанням. Однак є й певні недоліки:

Анна, скріншот


"Це може бути найбільшою проблемою у Польщі, що якщо дитину о третій годині забирати із дитсадка нею має займатися батьки або бабусі та дідусі", - зазначила Анна.

Нагадаємо, у Харкові двоє чоловіків влаштували вилазку до дитячого садка: мангал, свіже повітря і шашлики

Раніше Знай писав, українці обурені холодом у садочках, діти мерзнуть "на бурульку": "Простіше відправити на дистанційку, ніж платити за газ"