В даний час корова живе в одноповерховому будинку Хім Ханг, де вона дозволяє їй спати на тих же подушках, які використовувалися її померлим чоловіком.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Жінка вийшла заміж за корову після того, як вона поцілувала її. Вона впевнена, що тварина це її померлий чоловік, який переродився. На кадрах показано, як 74-річна Хім Ханг живе в щастя зі своїм чоловіком-коровою в своєму будинку.

Хім впевнена, що у цієї корови той же характер, що і у її покійного чоловіка.

Варто скасувати, що кілька людей стверджують, що були на весіллі.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Микола Тищенко втік на Балі з хлопчиками призовного віку, Таїланд – це відмазка Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

В даний час корова живе в одноповерховому будинку хім, де вона приймає ванну і дає їй спати на тих же подушках, що і її покійний чоловік.

Корова
Корова

Жінка вважає, що дух її чоловіка перебував у цій корові, коли вона почала лизати її волосся і шию, а потім поцілувала її, як це робив її покійний коханий.

Вдова була впевнена, що це її чоловік, який переродився.

Вона сказала Рейтер: "Я вірю, що теля - мій чоловік, тому що все, що він робить... він робить точно так само, як мій чоловік, коли він був живий".

Син Хім сказав, що вірить своїй матері і відчуває дух батька в тварині. Тому він невсипно стежить за тим, щоб корова випадково не заблукала.

Корова
Корова

Жінка наказала своїм дітям доглядати за коровою після її смерті і наполягала на тому, щоб вони ставилися до неї так само, як і до її власного батька.

Дітям хім заборонено продавати корову або жорстоко поводитися з нею, і їм велено здійснювати такі ж похоронні обряди, як і людям.

Нагадаємо, що у мережі показали жахливого мутанта теляти-свиню.