У бортовому повідомленні з'ясувалося, що бортпровідники просили жінку припинити годувати грудьми її кішку, але вона відмовилася. Це не перший інцидент з дивною твариною, з якою зіткнулася авіакомпанія.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Як повідомляється, вражені пасажири літака з жахом спостерігали, як жінка почала годувати грудьми свою кішку в літаку.

Дивні новини виходять з повідомлення з рейсу Dl1360 Delta Air до Атланти, мабуть, від екіпажу, в якому говориться, що жінка відмовляється припинити те, що вона робить.

Повідомлення бортової системи адресації та передачі повідомлень свідчило: "Req Redcoat зустрічає AC. Pax (пасажир) на (сидіння) 13A годує кішку грудьми і не збирається повертати кішку в переноску, коли FA (бортпровідник) попросив про це. "REQ Redcoat meet" передбачає, що пілот попросив члена наземної команди Delta Redcoat зустріти пасажира після приземлення".

Популярні новини зараз
Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Повідомлення від пілота
Повідомлення від пілота

Американська авіакомпанія була змушена посилити правила щодо тварин на борту через сплеск інцидентів, пов'язаних з тваринами, що надають емоційну підтримку.

Більшість цих інцидентів були пов'язані з поганою поведінкою тварин, а не з господарем, як в останньому випадку.

Маленькі собаки і кішки допускаються на рейси Delta, але повинні залишатися в багажнику під переднім сидінням протягом усього польоту.

Тим не менш, пасажири все ще можуть брати з собою в літаки безліч домашніх тварин.

У заяві Delta говориться, що вони бачили "заспокійливих індиків, ковзаючих опосумів, відомих як цукрові Планери, змій, павуків і так далі.

Котик
Котик

Було доведено, що тварини для емоційної підтримки допомагають людям, що страждають психічними розладами, такими як посттравматичний стресовий розлад, тривожність і депресія.

На відміну від тварин-поводирів, їх власники не обов'язково страждають фізичними вадами.

Нагадаємо, що у мережі показали кота з чотирма вухами.