Майже десять років тому австралійка Дана Вулін була змушена боротися за своє життя після того, як ревнива жінка облила її метиловим спиртом і підпалила.

Про це повідомляє "7news".
Наталія Димитровська хотіла зіпсувати гарне обличчя Дани після того, як та розмовляла з її чоловіком на вечірці. За скоєне Димитровська була засуджена до 17 років ув'язнення.

Дана Вулін, фото "7news"
Дана Вулін, фото "7news"


Своєю чергою Дана отримала опіки третього ступеня, 64% її тіла було уражено. Вона стала відома як "дівчина за маскою", адже була змушена носити компресійну пов'язку, яка повністю закривала її обпалене обличчя протягом довгих двох з половиною років.

Дана Вулін, фото "7news"
Дана Вулін, фото "7news"

На шоу Seven’s Sunday Night у 2014 році Дана сміливо зняла цю маску, зворушивши серця австралійців. А от зараз, коли наближається 10-річний ювілей бездушного нападу, Дана має відверте повідомлення для цієї жінки.

Дана Вулін, фото "7news"
Дана Вулін, фото "7news"

"Ти, хто мене спалив, це великий біс. Вона намагалася викорінити мою зовнішність, а тепер все, що вона зробила, це увічнила мене. Я фізично не можу старіти. З плином часу я виглядаю молодшою і підтягнутішою", - зазначила Дана.

Дана Вулін, фото "7news"
Дана Вулін, фото "7news"
За ці роки Дана перенесла стільки пересадок шкіри, реконструктивних операцій та косметичних процедур, що втратила рахунок. Але в одному вона впевнена – "справжня" Дана нарешті повернулася.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

"Раніше у мене була товста шкіра, а тепер у мене буквально товста шкіра. Тепер, чим більше я є я, немає засудження. Не те щоб мене це хвилювало, я згоріла живцем... палиці та каміння, знаєте", - зазначила Дана.

Дана Вулін, фото "7news"
Дана Вулін, фото "7news"

Дана повністю повернулася до звичайного життя та навіть відкрила власну клініку I am D Aesthetics, де вона зосереджується на наданні ін’єкційних препаратів, а також на послугах косметичного татуювання. Зараз вона повертає іншим людям їхні обличчя. Дана каже, що її нова робота зцілює.