«Чорна п’ятниця» – привабливий час для покупок. Багато хто чекає цього дня, щоб суттєво зекономити. Та чи дійсно знижки допоможуть заощадити ваші кошти? В Дивись.info дали поради щодо того, як пережити «Чорну п’ятницю» без шкоди для бюджету.

Більшість речей, придбаних на розпродажах, виявляються непотрібними упродовж місяця. Магазини обіцяють знижки ледь не в 90%, і багато хто їм вірить.

«Чорна п’ятниця» — це щорічний масштабний розпродаж, який започаткували у США і підхопили в усьому світі. Насамперед через те, що він вигідний магазинам і виробникам.

В Україні до «Чорної п’ятниці» ставляться скептично, але позитивно. У 2020 році тільки 59% українців брали участь у масштабних розпродажах.

Як не витратити всі гроші

Популярні новини зараз
Микола Тищенко втік на Балі з хлопчиками призовного віку, Таїланд – це відмазка Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще
  • Готуйте список бажаних покупок заздалегідь,
  • Вивчіть ціни на обраний товар,
  • Відкладіть гроші та розплануйте орієнтовний бюджет на «чорну п’ятницю» наперед.
  • Уникайте імпульсивних покупок.
  • Перед святами магазини також дають гарні знижки, тож не поспішайте скуповувати все – ціна ще може знизитися.
  • Не «ведіться» на рекламу і тричі подумайте, перш ніж віддати гроші за непотрібний вам товар.

За словами фінансового аналітика Богдана Слуцького, «чорна п’ятниця» — це маркетинговий інструмент для продавців, щоб реалізувати увесь зайвий товар. Найчастіше це одяг з минулих колекцій, гаджети старих моделей, або ж бракований товар.

Повернути товар з браком можна, навіть якщо продавець стверджує протилежне. Однак, якщо про брак вас попередили заздалегідь, гроші вам не віддадуть.

Нагадаємо, що українців чекають довгі вихідні в грудні, на Новий рік і Різдво-коли і скільки будемо відпочивати

Раніше повідомлялося, що як обрати хороший принтер, при цьому заощадивши: секрети чорної п'ятниці 2021

Також, вiд тепла до морозу-один крок: українцям розповіли про контрастну погоду на вихідні