NASA протестує космічний корабель DARТ, який повинен захищати Землю від різних астероїдів.

Про це повідомляється на сайті американського космічного агентства.

Так, стало відомо, що NASA проведе випробування космічного корабля DART. Цей космічний корабель повинен захищати Землю від астероїдів. Передбачається, що корабель після зіткнення з астероїдом повинен змінити траєкторію його польоту.

NASA протестує космічний корабель, створений для захисту Землі від астероїдів
NASA протестує космічний корабель, створений для захисту Землі від астероїдів


"DART - це керована планетарним захистом перевірка технологій запобігання зіткнення з Землею небезпечним астероїдом. Проект DART стане першою демонстрацією техніки кінетичного ударного механізму, що дозволяє змінити рух астероїда в космосі", - сказано в описі.

У космос апарат доставить ракета-носій американської компанії SpaceX Falcon 9, яка стартує з бази космічних сил Ванденберг в Каліфорнії.
За попередніми розрахунками, DART відокремиться від ракети-носія у відкритому космосі і почне зближення з астероїдом Дідімос — Диморфос. Корабель зіткнеться з ним восени 2022 року на швидкості близько 24 тисяч км/год, що порушить орбіту астероїда, що обертається навколо Дідімоса.

Раніше Знай писав, що більше не фантастика: SpaceX Ілона Маска успішно запустили в космос корабель зі звичайними людьми. Корабель Crew Dragon провів на орбіті три дні і успішно повернувся на Землю

Також Знай повідомляв, у п'ять разів більше Землі: вчені зловили "дев'яту планету" Сонячної системи, так ще ніхто не ховався. Згідно з новими розрахунками вчених, маса дев'ятої планети може бути в п'ять разів більше маси Землі

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще