Сьогодні вранці НАСА запустила космічний корабель DART, який на швидкості 15000 миль на годину кинувся на астероїд, щоб зупинити його на шляху до нашої планети.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

НАСА запустила ракетну місію з метою врізатися прямо в астероїд, оскільки космічне агентство США готується захистити Землю від космічних каменів в стилі Армагеддону.

Це перша місія НАСА по захисту планети.

Через сім хвилин після запуску, ведучі підтвердили, що поки все «в порядку і в правильному напрямку». У цей момент від щабля відірвалася перша ракета.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

DART, який коштує приголомшливий 330 мільйонів доларів буде рухатися зі швидкістю 15 000 миль на годину в бік супутника Dimorphos.

Ракета
Ракета

План полягає в тому, щоб врізатися 610-кілограмовим кораблем в Диморфос, який обертається навколо набагато більшого астероїда в Дідімосі.

Це робиться для того, щоб перевірити, наскільки ефективно НАСА може змінювати траєкторію астероїдів, які рухаються в напрямку Землі.

Ні Диморфос, ні Дідімос не наближаються до нас, але це не означає, що ця загроза з небес несерйозна.

Диморфос має ширину 170 м, а Дидимос - 780 м. Хоча ці розміри здаються незначними порівняно з розміром Землі, якщо один з нах зіткнеться з нами безпосередньо, це призведе до апокаліптичним наслідків.

Ракета
Ракета

Том Стетлер, науковий співробітник місії, пояснив: "Маленьких астероїдів набагато більше, ніж великих, і тому найбільш ймовірна астероїдна загроза існує – астероїди таких же розмірів".

Враховуючи, що Диморфос знаходиться на відстані 6,8 мільйонів миль, DART буде потрібно приблизно 10 місяців, щоб дістатися туди, а це означає, що найважливіше зіткнення відбудеться у вересні або жовтні наступного року.

6,8 мільйона миль - це досить близько, щоб НАСА могла спостерігати результати зіткнення, що робить астероїди ідеальними для випробувань планетарної зброї.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", рибалки випадково зняли паранормальну активність.