Не можна заперечувати силу стильних зачісок і макіяжу, але одна жінка шокувала інтернет тим, наскільки їй вдалося змінити свою зовнішність. Крістель Лі поділилася відео свого перевтілення в TikTok, де його переглянули більше трьох мільйонів разів.

Сама 40-річна Крістель - сертифікований візажист з США з дев'ятирічним стажем і любителька макіяжу з підліткового віку.

Крістель завантажила відео, на якому зображена без макіяжу в мішкуватій чорній футболці.

Скрін, "ТікТок"
Скрін, "ТікТок"

Вона використовувала останню тенденцію на TikTok, тест «вгору-вниз», який використовувався сотнями жінок в додатку, щоб показати різні етапи нанесення макіяжу і продемонструвати, наскільки по-різному вони виглядають з макіяжем.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Ви ніколи не матимете грошей, якщо у вас є щось із цього списку: не залишіться з порожнім гаманцем Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Скрін, "ТікТок"
Скрін, "ТікТок"

У фінальній версії Крістель показує, як вона виглядає з гламурним личком, приголомшливим каштановим перукою і в чудовому шовковому топі.

@krystelleleecosmetics

#curlupchallenge #VansCheckerboardDay #mua #makeuptransformation #makeupover40

♬ Up down Pacer test - Tana

Глядачів вразили неймовірні навички макіяжу Крістель, один з них написав: "Як тільки почалося відео, я знала, що воно буде приголомшливим! Не розчарована".

"Я шокований, яка трансформація", "Моєму чоловікові довелося подивитися це чотири рази, перш ніж він міг повірити, що це одна і та ж людина», - діляться користувачі.