Стів Томсон виграв 105 мільйонів фунтів стерлінгів у 2019 році і сподівається заробити на цій величезній сумі, вклавши "десятки мільйонів" у банк королеви. Він також віддав тисячі місцевій громаді.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Мільйонер-переможець EuroMillions, який заробив в 2019 році неймовірні 105 мільйонів фунтів стерлінгів, схоже, збирається заробити ще 90 мільйонів фунтів стерлінгів.

Стіва Томсона, друзі прозвали "містером розумним" після того, як він вклав "десятки мільйонів" в довірчий фонд банку королеви.

Він і його дружина Ленка могли розраховувати на додаткові 90 мільйонів фунтів стерлінгів від інвестицій у розмірі 30 мільйонів фунтів стерлінгів з Coutts & Co після їх перемоги в EuroMillions.

Популярні новини зараз

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

Стів і Ленка
Стів і Ленка

У пари є два окремих трасту з банком, мільйони яких вкладені у власність і акції.

Зареєстровані раніше в цьому році трасти прагнуть відкладати гроші для своїх дітей і онуків, і тільки Стів і Ленка можуть сказати, на що вони витрачені, коли вони в кінцевому підсумку будуть затребувані.

Друг Томсонов сказав The Sun: "По правді кажучи, на Стіва і Лену чинився величезний тиск з моменту їх приголомшливої перемоги. Розпоряджатися такими грошима і планувати майбутнє не тільки своїх дітей, а й майбутніх поколінь - складне завдання. Стів-Містер Сенсібл, і він твердо впевнений, що він не стане таким же зломленим, як Майкл Керролл".

Стів і Ленка
Стів і Ленка

Родом з Селсі в Західному Суссексі, Стів був виключно ощадливим, на відміну від багатьох переможців лотереї, зі своїми виграшами, які змінили його життя.

Під час великої перемоги Стів сказав: "Я все ще не усвідомив того, що з нами сталося, і, чесно кажучи, все ще намагаюся осмислити це. Таке відчуття, що вчора ми були в своєму старому житті - буде потрібно деякий час, щоб пристосуватися. Нам дуже пощастило опинитися в цьому місці, але має бути ще багато роботи, тому я поки зосереджуся на цьому".

Як раніше повідомляв портал "Znaj", Джаред Лето засмутив свох фанатів незрозумілим манікюром.