Українець, який працює геофізиком в Антарктиді, ділиться з усіма, кому цікаві подробиці проведення часу на іншому кінці Землі, цікавими моментами у своєму житті. Відповідні ролики він публікує в соцмережі "ТікТок", де на нього підписані вже більше 23 тисяч читачів.

Цього разу він показав народження першого пінгвіненя в цьому сезоні поруч з українською полярною станцією "Академік Вернадський".

«А ось і перший Kinder Pingui біля нашої станції", - підписав він милий Відеоролик.

У коментарях його передплатники захоплюються побаченим і відзначають, що чоловік займається дійсно важливою і відповідальною роботою.

@yan_omp

#Antarctica #Antarctida #Vernadsky #UAE26 #nature #pinguin #egg #kinderpingui

Популярні новини зараз
Пригожин заявив, що Росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще
♬ Mr. Sandman - The Chordettes

"Так, це найкрутіша і цікава робота", "Це той самий піднімач пінгвінів за 800тисяч в зміну", "Який кайф! Заздрю вам білою заздрістю, який кайф бачити таке навколо себе!», - пишуть коментатори під відеороликом.

"Ваша робота - мрія мого сина! Обожнює пінгвінів!», - ділиться одна з глядачок.

"Все реально, головне – щоб любив вчитися», - відповідає на це автор ролика.

"Вони не бояться? Чи не розбігаються, якщо до них підійти?» - цікавиться читач.

"Розбігаються, але якщо вже на яйці сидить-з місця не зрушиться", - пояснює полярник.

Нагадаємо, поблизу станції "Академік Вернадський" народилися малюки: через тиждень вже почнуть вивчати океан

Як повідомляв " Знай.ua", поки Україна мерзне в холодах, на станції "Академік Вернадський" в Антарктиді-весна: прилетіли поїдачі пінгвінів.

Знай.ua писав, українців оточили тисячі пінгвінів на станції "Академік Вернадський": голодні і відчайдушні