Про це вона розповіла у своєму новому блозі на YouTube.

«Ім'я людини – це подарунок від батьків, у кожній літері є відповідність конкретній цифрі. Якщо це буква «А», то цифра один, якщо буква «Б», то цифра два. Коли всі дев'ять цифр закінчилися, воно повторюється. Відповідно у нас в алфавіті є три або чотири літери, які відповідають кожній цифрі народження», - розповіла вона.

Романова сказала, що ім'я, яке дається людині, воно може заповнити ті прогалини, які у нас є в карті народження. Насамперед, повідомила вона, на людину діють цифри від дати народження - це день, місяць, рік і, звичайно, впливає час і місце народження.

«Коли до мене людина приходить за допомогою на консультацію, насамперед я пишу дату народження, ім'я, дивлюся та налаштовуюся на цю людину. Навіть якщо людина дзвонить телефоном або запитує про родичів, мені достатньо дізнатися про дату народження та ім'я, щоб на неї налаштуватися і відчути», - резюмувала вона.

Популярні новини зараз
Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Максимів день 3 лютого: помоліться за благополуччя в будинку та не вздумайте ігнорувати прохання людей Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Розалія Романова розповіла, що вам дає цифра 1 в даті народження.

Також Знай.ua публікував слова Прокопюк: «Психолог – це не професія. Це покликання і відповідальність».