Сьогодні у Верховній Раді України депутати у першому читанні ухвалили Держбюджет на 2022 рік, та ще низку важливих проєктів. Цікаво, що й імідж слуг народу відповідав серйозності моменту – майже всі були одягнуті офіційно та стримано.

Про це повідомляє "Новини.LIVE".

У Верховній Раді України день великих рішень. 3 листопада депутати ухвалили Держбюджет та низку інших важливих проєктів. Саме тому імідж народних обранців відповідав серйозності моменту. Пропонуємо вам топ-5 стильних луків депутаток за день.

Оксана Дмитрієва, фото "Новини.LIVE"
Оксана Дмитрієва, фото "Новини.LIVE"

Сьогодні у Верховну Раду Оксана Дмитрієва від "Слуги народу" вибрала блузку та спідницю у дуже стриманих синьо-чорних відтінках.

Лариса Білозір, фото "Новини.LIVE"
Лариса Білозір, фото "Новини.LIVE"


А Лариса Білозір потішила доволі стильним образом у шкіряному піджаку гірчичного кольору. Юлія Гришина теж вибрала строгий стиль, але з ніжними рожевими барвами.

Юлія Гришина, фото "Новини.LIVE"
Юлія Гришина, фото "Новини.LIVE"

Популярні новини зараз
Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Leopard 2 для України спричинили істерику у росіян: "Час малювати нові червоні лінії" Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Молитва, яка точно допоможе вашим дітям, Бог направить: "Господи, Ти Один все знаєш, все можеш..."
Показати ще

Юлія Тимошенко, фото "Новини.LIVE"
Юлія Тимошенко, фото "Новини.LIVE"


Юлія Тимошенко, яка вміло поєднує офіційний стиль та кежуал, прийшла у Раду в бордовій спідниці з золотою смужкою та у чорному піджаку.

Ольга Саладуха, фото "Новини.LIVE"
Ольга Саладуха, фото "Новини.LIVE"


Ольга Саладуха вибрала бежевий відтінок, вдало підкресливши колір волосся та свою жіночність.