З північної частини української столиці прийшли доволі тривожні новини. Справа в тому, що недалеко від популярного ТРЦ "Dream Town" в ресторані швидкого харчування "Mcdonald's" сталася тривожна ситуація - в кафе спрацювала пожежна сигналізація і раптово заблокувалися двері, через які заходять і виходять відвідувачі.

Але у самій компанії МакДональдз запевнили, що ніякої загрози відвідувачам та персоналу не було.

"В понеділок, 1 листопада о 13.10 в закладі за адресою: Проспект Оболонський, 26А, не було ані пожежі, ані задимлення. Під час інциденту, який ви описуєте, відбувалася планова перевірка системи протипожежної безпеки. Тому тестувалася пожежна сигналізація, яка зазвичай зачиняє двері, щоб спрямувати потоки відвідувачів до безпечної евакуації. Сигналізація тривала 6 хвилин. В той момент в закладі перебувало 3 відвідувачі та менеджери закладу швидко зреагували і повідомили гостям, що система безпеки увімкнулася помилково і жодної небезпеки немає. Спіробітники ресторану вибачилася перед кожним гостем за ситуацію, що склалась", – повідомила Знай.UA відповідальна за комунікації МакДональдз в Україні Саміра.

Наразі система пожежної безпеки закладу перевірена, вона працює у штатному режимі.

Раніше повідомляли, 16-річний мажор "спихнув" провину на СТО після смертельної аварії: гальма відмовили.

Популярні новини зараз
Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, в Україні виявили таємний аеродром під охороною - "Вивезли на Кавказ".

Знай.uа писав, старий радянський літак з парашутистами розбився, не пролетівши і кілометра: на борту був іменинник з сертифікатом.