Збройні сили України потрапили у ТОП - 30 найсильніших армій світу, піднявшись у світовому та європейському рейтингах.

Таким чином, ЗСУ займають 25 місце за потужністю у світі, а також 7 місце на європейському континенті. Перші 3 місця залишилися незмінними, їх посідають потужні армії США та Росії й замикає трійку лідерів Китай.

Водночас Україна піднялася у рейтингу найсильніших армій світу згідно з даними Global Fire Power 2021. Вона посідає 7 місце за потужністю на континенті та за кількістю артилерії та резерву.

Воїн ЗСУ, фото з фейсбук
Воїн ЗСУ, фото з фейсбук

Як зазначається, зараз Україна знаходиться на 25 місці зі 140 країн світу, які відстежуються, за індексом Global Fire Power 2021.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

Варто додати, що на 23 місці опинилася армія Польщі, а на 24 місці - В'єтнаму. Відповідно Україна розташувалася одразу за цими країнами. Згідно з останнім рейтингом на європейському континенті ЗСУ посідають 7 місце.

Список країн із найсильнішою армією в Європі: Франція, Велика Британія, Італія, Німеччина, Іспанія, Польща, Україна, Греція, Швейцарія, Швеція.

Рейтинг найсильніших армій світу, Global Firepower
Рейтинг найсильніших армій світу, Global Firepower

Нагадаємо, українців, які порушують обмеження "червоної" карантинної зони, строго каратимуть: 170 тисяч грн штрафу і закриття. В Україні порушники обмежень "червоної" карантинної зони, можуть отримати солідний штраф за недотримання правил

Як повідомляв портал "Знай.ua", на порушеннях карантину попалися тисячі українців: скільки доведеться заплатити за відсутність маски. Українцям пояснили, скільки доведеться заплатити за відсутність маски під час карантину

Також "Знай.ua" писав, українці справно оплачують комуналку, але мерзнуть у квартирах: "Холод собачий". Українка поскаржилася на те, що попри регулярну сплату всіх платіжок, мерзне у своїй квартирі. Жінка хотіла б отримувати належну якість комунальних послуг