Відома українська письменниця Ірена Карпа поділилася своїми думками на тему того, що робити, якщо ви відчуваєте себе маленьким і самотнім під час осінньої пори.

Новий пост вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де регулярно розповідає про те, що і як потрібно робити, щоб не відчувати себе пригнобленим. Цього разу вона заговорила про самотність. Щодня за її життям і міркуваннями стежить більше 30 тисяч користувачів.

На знімку вона сидить одна поруч з вікном в обтягуючій сукні і на підборах, а сама фотографія виконана в чорно-білій обробці, що надає йому атмосферності.

"Ну, це не обов'язково через осінь. Хоча вона теж свого додає. Бо чогось активує все, що начебто давно пройшли і забули. Старі рани, колишні невдачі, шрами на серці. І ніби ти така доросла, а раз - і накотило. І якщо при цьому ще випити вина, можна і розплакатися на очах у офігівшої публіки" - розповідає Ірена Карпа.

Популярні новини зараз
Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Далі вона вирішила розповісти про Push-and-Pull relationship. Це приклад абьзивних відносин, коли один хтось штовхає, а другий тягне.

"Ось ти мені написав, так я тепер помовчу до завтра, а ось я тобі написала і ти не відразу відповів, То все, спаплюжилася, і меседж ж не видалиш, так що якщо ти відповіси, я буду мовчати до післязавтра!"- навела дівчина приклад.

Скрін, Instagram Карпа
Скрін, Instagram Карпа

Холод час від часу в таких відносинах замінюється пристрастю. Мовляв, сьогодні я готовий на все заради тебе, а завтра просто заблокую.

Колись Ірена Карпа була в схожій ситуації, повністю віддавалася відносинам, але, натомість нічого не отримувала. Все змінилося, коли її психолог запропонувала простий вихід із ситуації.

Скрін, Instagram Карпа
Скрін, Instagram Карпа

Нагадаємо, що Ірена Карпа в образі Клеопатри знялася без білизни з чоловіком-іноземцем

Як повідомляв Знай.ua , Ірена Карпа розібралася, навіщо жінкам-воїнам ЗСУ підбори

Знай.ua писав Карпа назвала головні помилки українок у вихованні дітей.