Найнебезпечніша для життя людини з усіх розладів харчової поведінки - анорексія. Майже 5% хворих гинуть через ускладнення, які викликає ця підступна хвороба. Молода дівчина Анастасія Ляхова одного разу опинилася на кордоні між життям і смертю. Проте їй вдалося вибрати життя. Дівчина хотіла стати моделлю, і дієти довели її до межі.

Вона розповіла журналістам про свою хворобу, одужання і про те, який вплив може надати всього одне слово близької людини.

Про це Анастасія Ляхова свого часу розповіла на камеру для YouTube-програми "Не прийнято обговорювати".

Анастасія Ляхова, фото: Instagram
Анастасія Ляхова, фото: Instagram

"Ти або вирішуєш жити, або ти вирішуєш себе далі гробити. Іншого не дано. Важливо не стільки навчиться заново їсти, скільки зрозуміти причину, психологічну причину "чому ти вирішила себе знищити?". Чому ти сама вирішила себе вбити, чому ти вирішила сама себе довести до такої знемоги.", - розповіла Анастасія на самому початку свого інтерв'ю.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Анастасія Ляхова, фото: Instagram
Анастасія Ляхова, фото: Instagram

Далі дівчина, окрім своєї особистої історії про роботу і подорожі по різних країнах, вирішила розповісти про головні кроки в одужанні від анорексії.

"Якщо ти в процесі одужання вирішуєш ці питання, то потім ти не повернешся, не буде відкату. Ти вже зрозумієш, як тоді було погано і боляче. Не знаю, пишуть про це або не пишуть. Але після анорексії твої органи дуже сильно страждають. Зараз я там кожен місяць, кожен три, півроку, роки я проходжу обстеження. Я дуже багато грошей витрачаю на ліки. Грубо кажучи, всі мої органи прийшли в непридатність. Кишечник, печінка, селезінка - це все заново потрібно відновлювати.", - розповідає 25-річна Настя.

Також наші читачі можуть подивитися повне інтерв'ю, де можна дізнатися, на що була готова Настя, щоб стати справжньою моделлю:

Раніше повідомляли, зірка "Вороніних" Катерина Волкова поділилася пікантними кадрами в ліжку: "Коли випадає сніг...".

Як повідомляв Знай.uа, Анастасія Приходько відмовилася від їжі, фанати нажахані: "Страшно...".

Знай.uа писав, забудьте про дієти: Аніта Луценко видала прості правила для здорового і красивого тіла.