Від китайської іграшці ледь не загинула дитина. Про це повідомляє портал ТСН.

Подія трапилася в Закарпатській області. 5-річний хлопчик прокусив неонову паличку китайського виробництва і почав задихатися.

У чоловіка набрякла гортань, і набряк спустився до трахеї, що утруднило дихання.

Це може ще призвести до системної реакції організму — анафілактичного шоку
, - розповів алерголог Оксана Коваль.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

У тому магазині, де жінка пріоьрела іграшку, ще чотири таких можна знайти на вітрині. При цьому продавці запевняють, що не мають права зняти товар з продажу, але попереджають покупців.

Мама постраждалої дитини повідомила, що вважає про те, що дане попередження повинні бути на упаковці або етикетці.

Скрін, відео YouTube іграшки
Скрін, відео YouTube іграшки

якщо мова йде про порушення прав дитини, коли безпосередньо може виникати загроза життю або здоров'ю дитини, то такі питання на сьогоднішній день розглядає і прокуратура
, — заявив представник ГО по захисту прав споживачів Володимир Поляк.

Нагадавши, що соняшникова олія знову подорожчає для українців: експерти назвали причини. В Україні і так соняшникова олія продається дорожче, ніж у багатьох країнах Європи і це не межа.

Як повідомляв портал Знай, клієнтка "Сільпо" закотила скандал, щоб не надягати маску: "Опудало жирне". Клієнтка "Сільпо" закотила скандал через маску

Також ми повідомляли, що в Укрзалізниці розповіли, що загрожує порушникам карантину. експерти розповіли про нові правила перевезень. Керуючий пасажирського напрямку Укрзалізниці, Олександр Перцовський відразу зазначив, щоб всі заспокоїлися, адже, 21 жовтня не настане кінець світу, і всього потяги їздитимуть за звичним графіком.