Фахівці розповіли, як дізнатися хорошого лікаря. Про це повідомляє портал Freedom.

Попри те, що медицина зараз стрибнула вперед і у нас є більш досконалі ліки, лікар не завжди володіє необхідними психологічними навичками. Адже часто хворі не ходять на необхідні процедури через грубість, зайвої строгості.

Портал запропонував згадати старий час. Попри те, що ліків було менше, лікарі мали навички моральної підтримки.

Ні антибіотиків, ні складних хірургічних інструментів. Але пацієнти все одно одужували. І ходили до лікаря на прийом, щоб він послухав тони серця і легені. І лікар ще біля каміна зігрівав руки, щоб холодними руками не чіпати хворого
, - повідомляють вони.

лікарі / скріншот з відео
лікарі / скріншот з відео

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Також в приклад був наведений Сучасний лікар, який підтримав свого пацієнта.

Сьогодні моя знайома сходила до лікаря-і прийшла щаслива. Лікар сказав, що нічого страшного. Все непогано, непогано! Організм сильний і міцний. А камінчик-ну що ж, подивимося, подивимося. Скоро привезуть такий апарат, він через шкіру дробитиме каміння
, - повідомляють там.

Тактовність цього лікаря дійсно допомагає психологічно налаштовувати пацієнтів.

Раніше портал Знай.ua писав про те, що Сергій Шахов обурився: пожежники гасили, волонтери допомагали чиновники піарилися.

Портал Знай.ua писав, що у Харкові швидкі влаштували кілометрові "пробки", лікарі в істериці: "Куди вас стільки?"

Також портал Знай.ua писав, що молода Українка з коронавірусом народила під зачиненими дверима лікарні, поки лікарі ігнорували прохання про допомогу.