Затриманому колишньому президенту Грузії Михайлу Саакашвілі знадобилося переливання крові. Таке рішення прийняв особистий лікар політика на 22 день голодування, - пише видання "Новини Грузія». На даний момент стан вдалося стабілізувати.

"Коли я прийшов сюди, знав, що один з параметрів був досить поганим, тому зробив переливання ... сьогодні криза вже пройдена. Стан кращий, ніж був", - зазначив він.

Процедура пройшла успішно, незважаючи на те, що проводилася вона в невідповідних умовах - переливання було проведено лікарями пенітенціарного закладу і медиками чергового автомобіля «швидкої» допомоги.

"Ця медична кімната не призначена для цього, тому необхідно його лікування в лікарні",- сказав особистий лікар Саакашвілі.

фото: twitter.com Mikheil Saakashvili
фото: twitter.com Mikheil Saakashvili

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Варто нагадати, що Саакашвілі почав голодування відразу після свого затримання 1 жовтня в столиці Грузії, куди він таємно прибув з України. Опинившись в руках системи правосуддя, колишній президент оголосив себе політв'язнем.

Консиліум докторів, який сформували в Міністерстві здоров'я Грузії для оцінки стану Саакашвілі, дав рекомендацію для госпіталізації з метою профілактики, але, як зазначає грузинський омбудсмен Ніно Ломджарія, госпіталізувати громадянина України вийде лише при загрозі його життю.

Зазначимо, що Генпрокуратура Грузії заявила, що вирок Міхеілу Саакашвілі оскарженню не підлягає.

Знай.ua нагадує Єлизавета Ясько вперше розповіла, як Міхеїл Саакашвілі зізнався їй у коханні: "Дороги назад немає"

Читай на Знай.ua : Я більше спілкуюся з прихильниками Саакашвілі, а вони люблять видавати бажане за дійсне, - Сергій Гайдай

Також Знай.ua писав: Саакашвілі хотів результатів прямо зараз-позначалася гаряча грузинська кров, - Вадим Трюхан