Затриманому колишньому президенту Грузії Михайлу Саакашвілі знадобилося переливання крові. Таке рішення прийняв особистий лікар політика на 22 день голодування, - пише видання "Новини Грузія». На даний момент стан вдалося стабілізувати.

"Коли я прийшов сюди, знав, що один з параметрів був досить поганим, тому зробив переливання ... сьогодні криза вже пройдена. Стан кращий, ніж був", - зазначив він.

Процедура пройшла успішно, незважаючи на те, що проводилася вона в невідповідних умовах - переливання було проведено лікарями пенітенціарного закладу і медиками чергового автомобіля «швидкої» допомоги.

"Ця медична кімната не призначена для цього, тому необхідно його лікування в лікарні",- сказав особистий лікар Саакашвілі.

фото: twitter.com Mikheil Saakashvili
фото: twitter.com Mikheil Saakashvili

Популярні новини зараз
Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Варто нагадати, що Саакашвілі почав голодування відразу після свого затримання 1 жовтня в столиці Грузії, куди він таємно прибув з України. Опинившись в руках системи правосуддя, колишній президент оголосив себе політв'язнем.

Консиліум докторів, який сформували в Міністерстві здоров'я Грузії для оцінки стану Саакашвілі, дав рекомендацію для госпіталізації з метою профілактики, але, як зазначає грузинський омбудсмен Ніно Ломджарія, госпіталізувати громадянина України вийде лише при загрозі його життю.

Зазначимо, що Генпрокуратура Грузії заявила, що вирок Міхеілу Саакашвілі оскарженню не підлягає.

Знай.ua нагадує Єлизавета Ясько вперше розповіла, як Міхеїл Саакашвілі зізнався їй у коханні: "Дороги назад немає"

Читай на Знай.ua : Я більше спілкуюся з прихильниками Саакашвілі, а вони люблять видавати бажане за дійсне, - Сергій Гайдай

Також Знай.ua писав: Саакашвілі хотів результатів прямо зараз-позначалася гаряча грузинська кров, - Вадим Трюхан