Минулого тижня, під час прогулянки в Національному лісі Деніела Буна, США, Кентукі, чотирирічна дитина зірвалася зі скелі, про це повідомляється в статті 7news.com.

Прогулюючись, хлопчик вислизнув від батьків всього на мить, і мало не сталася страшна трагедія.

hikingproject.com Top of Princess
hikingproject.com Top of Princess

«Під час прогулянки біля Princess Arch 4-річний хлопчик вислизнув від батьків і зірвався зі скелі. Зірвавшись, він вдарився об кілька уступів і впав з висоти близько 21 метра», - йдеться в публікації

Батько поспішив сину на допомогу. Спустившись до хлопчика, він схопив його і попрямував у бік шосе 715, де зустрів членів рятувальної групи, які після отримання важливого повідомлення, відразу ж прибули, щоб урятувати малюка. Зустрівшись з батьком і сином, рятувальники передали потерпілого медикам.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Показати ще

"Це неймовірно. Незважаючи на те, що дитина була подряпана і покрита синцями, в іншому він, схоже, був в повному порядку», - йдеться в повідомленні пошуково-рятувальної групи в Facebook.

Оглянувши хлопчика, медики відпустили сина до батьків, назвавши його справжнім супергероєм, а ситуацію, що трапилася нічим іншим, як дивом.

Фото: facebook.com/WCSART
Фото: facebook.com/WCSART

Користувачі Facebook активно співпереживають батькам і коментують пост:

"Я не можу уявити, який страх вони відчували або яке полегшення вони відчувають зараз", - коментують учасники групи Wolfe County Search & Rescue Team

Знай.ua нагадує, як батько підняв на ноги їх з братом, виховує вже 23 роки: iсторія Лесі, у якої в аварії загинула мама

Як раніше повідомляв Знай.ua вчені зловили і зважили найбільшу рибу в світі - вистачило б нагодувати натовп