Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів про причини проблем з пам'яттю у молодих людей. При цьому, причини проблем з пам'яттю у молодих і літніх людей кардинально відрізняються.
Про це педіатр розповів у рубриці "Запитай у Комаровського" у програмі "Ранок з Україною" на телеканалі Україна.
У відомого доктора запитали, що робити якщо в 35-річному віці людина стає дуже забудькуватою. Комаровський зазначив, що у цього можуть бути дві причини.
При цьому Євген Комаровський зазначив, що причини проблем з пам'яттю у молодих і літніх людей відрізняються. Адже в літніх людей ці проблеми пов'язані з ішемічною хворобою серця або порушенням кровообігу в судинах головного мозку.

Євген Комаровський, скріншот з відео
Євген Комаровський, скріншот з відео

За словами Комаровського статистика свідчить, що в більшості випадків розлад пам'яті у молодих людей є одним із симптомів депресії.

"Депресія, синдром панічних розладів, одним з обов'язкових симптомів цих станів є розлад пам'яті", - розповів він.

Також якщо у молодої людини підвищений артеріальний тиск це може порушувати здатність запам'ятовувати.
Щоб стимулювати свою пам'ять і кровообіг в головному мозку, потрібно періодично давати собі фізичні навантаження. Адже якщо ви постійно сидите за комп'ютером і ведете малорухливий спосіб життя, це може привести до розладу пам'яті.

Нагадавши, що Євген Комаровський жорстко "пропісочив" невакцинованих українців: "для багатьох ця осінь стане останньою"

Знай.ua писав, Євген Комаровський назвав найнебезпечніші місяці в житті малюка.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще