Починаючи з 21 жовтня, в Україні набувають чинності нові правила пасажирських перевезень. Тепер аби потрапити до потяга, лише квитка буде не достатньо. При собі українці повинні мати "ковідні" документи.

В "Укрзалізниці" розповіли, як працюватимуть починаючи з 21 жовтня.

Контроль за автентичність сертифікатів та тестів покладений на Міністерство внутрішніх справ. При цьому провідники матимуть зразки, за якими вони будуть звіряти надані пасажирами документи.

До того ж зазначається, що для пасажирів віком до 18 років нічого не зміниться. Від них вимагатимуть лише квиток і документ, що підтверджує особу.

"Укрзалізниця", скріншот: YouTube
"Укрзалізниця", скріншот: YouTube

В "Укрзалізниці" зазначили, що не обов'язково мати паперовий сертифікат про вакцинацію. Його можна показати у застосунку "Дія".

У потягах "Інтерсіті+" перевірка наявності документів буде відбуватися стюардами під час посадки на швидкісні поїзди.
Варто нагадати, що вже з 21 жовтня діятимуть нові правила пасажирських перевезень пасажирів між регіонами. Для кожної карантинної зони визначено необхідний перелік документів, які повинні мати і водії, і пасажири задля поїздок між регіонами України.

Укрзалізниця, фото: Знай.uа
Укрзалізниця, фото: Знай.uа

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще
Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів з жовтим рівнем епіднебезпеки:

✔️Документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19
✔️Негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, який чинний 72 години.

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон з червоним рівнем епіднебезпеки:

✔️Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
✔️Негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, який чинний 72 години.