З ретроградним Меркурієм цього тижня ми прощаємося. А зустрічаємо повний місяць і пік зорепаду Оріоніди. Ці астрономічні явища очікуються вже на цьому тижні. До чого готуватися за місячним календарем - розповіла астролог і нумеролог Розалія Романова в ефірі «Твій день» на 1+1.

Вона пояснила, чого слід очікувати на цьому тижні від повного місяця і піку зорепаду Оріоніди.

«У мене гарні новини! Нарешті Ретроградний Меркурій нас полишає – він починає крутитися туди, куди потрібно. Всі наші справи, які стосуються купівлі-продажу, все стане добре. Відкривається навіть шлях для подорожей», - пообіцяла астролог.

Вона додала, що цього тижня є лише два дні місяця, що прибуває. Це вівторок і середа.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю
Показати ще

«Вівторок – день, коли треба бути щедрими і милосердними. Проте можна наступити на граблі і отримати удар по лобі, а можна цього не робити», - попередила нумеролог.

Взагалі, середа – найкращий день цього тижня, коли вам щаститиме у будь-якій справі.

«Символ середи – труба, це день піднесення», - додала вона.

У четвер очікується повня – це найскладніший день в тижні. Треба взяти себе в руки, все спокійно обміркувати і заспокоїтися, щоб не накоїти помилок.

Як повідомляв Знай.ua, астролог показала розклад карт таро на президента.

Також Знай.ua публікував слова Розалії: З усіх космічних тіл на нас найбільше впливає Місяць.

Додамо, що раніше астролог Влад Росс попередив, що під час ретроградного Меркурія ні в якому разі не можна купувати автомобілі, особливо нові.