На сайті президента України з'явилися нові петиції, в яких пішла мова про вступний кампанії на наступний рік, а також про нові правила ЗНО.

Обидві петиції були розміщені на сайті не так давно, і продовжують стрімко набирати підписи.

У першій йдеться про те, щоб прибрати математичку з переліку обов'язкових предметів на ЗНО наступного року, але не для всіх, а для деяких гуманітарних спеціальностей, а саме: Журналістика, реклама та зв'язки з громадськістю, Міжнародні відносини.

Петиція, фото: скріншот
Петиція, фото: скріншот

Вся проблема в тому, на думку автора Дар'ї Полежай, що діти не встигають до нього підготуватися, і в більшості перерахованих вище спеціальностях немає вищої математики абсолютно, тому сенсу в ній практично немає. Автор закликала підтримати її ініціативу, адже, це зможе сильно зіпсувати комусь плани стосовно вступу.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці
Показати ще

Школа, скріншот: Youtube
Школа, скріншот: Youtube

Всього за добу петиції вдалося набрати 69 підписів, і є ще близько 3 місяців на те, щоб добрати залишилися.

У другій петиції пішла мова про вступну кампанію для абітурієнтів. Там теж з'явилися деякі зміни, про які розповів автор Дмитро Абдуальов.

Петиція, фото: скріншот
Петиція, фото: скріншот

"Якщо ви бачили вже зміни до вступної кампанії то ви обурені тим, що тепер 2 предмети на вибір і не найкращі, як на мене то більшість готувала математику і біологію, а тепер треба або фізику або хімію. Я не думаю, що всім це подобається, на власному досвіді скажу що року щоб все вивчити все і підготуватися до ЗНО нереально. І більшість навіть не вчили і не відкривали ні фізику ні хімію, так в школі для оцінки, тому пропоную зібрати підписи щоб все повернули так як було, і на мою думку МОЗ про свої накази до зміни в освітньому процесі вступали в силу як мінімум через 2 роки і те, що зараз висунули в тому числі скасували" - йдеться в повідомленні.

ЗНО, скріншот: YouTube
ЗНО, скріншот: YouTube

За добу вдалося набрати всього 3 підписи, але, ще буде три місяці на те, щоб набрати решту 25 тисяч.

Нагадаємо, раніше по Україні йде хвиля закриття десятків шкіл

Як повідомляє портал Знай.uа Індію "пожирає" спалах коронавірусу, тіла спалюють прямо на вулиці

Як повідомляв Знай.uа, навчання під час пандемії-які заходи вживаються в школах різних країн світу.