З великого і гостинного Львова прийшли дуже цікаві новини. Справа в тому, що в місті з'явився ще один мурал, який творці присвятили творчості головного "Кобзаря", корифею української поезії Тарасу Шевченку.

Створили даний проект завдяки спільним зусиллям місцевих комунальників і відомому художнику Андрію Буняку.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

Мурал у Львові, фото: "Львівобленерго"
Мурал у Львові, фото: "Львівобленерго"

"Зображення чоловіків на пішохідному переході відсилають нас до відомої фотографії учасників гурту "The Beatles" – поп-ікон минулого століття. У той же час силуети нагадують образ Тараса Григоровича Шевченка, одягненого в кожух, військову форму, чорне пальто. Так його зображують, щоб передати смуток. Хоча згідно з історичними даними, викладеними на курсі Аріни Демської – Тарас Шевченко був веселим і комунікабельним, душею компанії, а "мучеником" його зробив Радянський союз", – розповідає про мурал Андрій Буняк.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати
Показати ще

Тарас Шевченко, скріншот: Youtube
Тарас Шевченко, скріншот: Youtube

Також творці проєкту додали, що стінопис повинен нагадувати українцям, що наш національний герой, якого можна назвати навіть відомішим за "бітлів", насамперед був доброю і веселою людиною.

"Тому наша місія, як його нащадків, більше радіти і нарешті викидати зі своєї голови прорадянські образи і віяння", – розповідають в одному з комунальних підприємств міста.

Раніше повідомляли, віддане кохання, привиди та головна роль у кіно: неймовірна історія Свірзького замку під Львовом.

Як повідомляв Знай.uа, львівські дигери досліджували десятикілометровий тунель: "В аварійному стані".

Знай.uа писав, мальовниче село Кочурів біля підніжжя гори Камули, заворожує красою: старовинна церква, панські будинки і захоплюючі види.