В Україні хочуть у п'ятеро посилити відповідальність за захоплення чужої земляної ділянки.

У Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки (№ 6123 від 01.10.2021 р.).

Останнім часом власники земельних ділянок все більше потерпають від збитків, що завдають загарбники. Все через те, що їх стримує мізерний обсяг кримінальної відповідальності.

Земельна ділянка, фото: скріншот з відео
Земельна ділянка, фото: скріншот з відео

Зараз частиною першою статті 197-1ККУ передбачена кримінальна відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику - штраф від 3400 до 5100 грн або арешт на строк до шести місяців. Поданий проєкт передбачає, що штраф зросте до розміру від 15300 до 34000 грн.
Автори законопроєкту вважають, що такі нововведення мають зменшити кількість потенційних порушень земельного законодавства.

Як повідомляв портал Знай, кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку. Хто не отримає субсидію в опалювальному сезоні

Також Знай в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти. Ціни на цукор і соняшникову олію за рік злетіли майже вдвічі-Держстат

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще