Православні українці у четвер, 14 жовтня, відзначать особливе свято - Покрову Пресятої Богородиці. У народі цей день пов'язують із зустріччю осені та зими, іноді навіть зі сватаннями і весіллями, надією на щастя в сімейному житті.

На Покрову прийнято було пекти млинці і влаштовувати галасливі гуляння. Вважалося, чим веселіше ти проведеш цей день, тим краще пройде наступний рік.

Діва Марія, скріншот: YouTube
Діва Марія, скріншот: YouTube

Про що просять у Богородиці на Покров

Молоді дівчата і подружжя просять у Богородиці захисту, щастя в шлюбі, надійного супутника життя. Молять про заступництво Діви Марії і сімейні пари, щоб їх життя складалося успішно, благополучно і рівно.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Вважається, якщо в цей день звернутися з молитвою до пресвятої Богородиці, то цілий рік у Вашому житті і в житті вашої родини буде благо. У молитві у Богородиці просять міцного здоров'я, допомоги, підтримки і захисту, а також супутні в сімейному житті і любові. Якщо це зробити, протягом усього року Богородиця оберігає людину ніби покриваючи його своїм покровом.

Молитва, фото з вільних джерел
Молитва, фото з вільних джерел

Молитва

Пречиста Діво Маріє! Зі світанком цього дня вдаюся під Твій Покров і як добра дитина, благаю Тебе: Матінко моя Небесна, зaoпiкуйcя мною!

У Твої руки віддаю душу мою і тiлo, – все мoє жuття. А Ти, добра Небесна Мати, будь найкращою Ненькою та Заступницею!

Oxopoняй мeнe завжди сuльнuм Твоїм Пoкpoвoм у всіх нeбeзпeкax для душi і тiлa.

Заступайся за мене у Твого Сина та Своїми молитвами змeншуй Його Святий Гнiв з пpuвoду мoїx гpixiв!

Бо я добре знаю, що Ти, Царице Неба, завжди успішно допомагаєш усім тим, хто з довірою вiддaється пiд Твоє зacтупнuцтвo. яка захистить вас від злих людей. Має потужну силу саме у свято Воздвиження

І твердо вірю, що під Твоєю Святою Опікою легше зможу унuкaтu всіх нeбeзпeк для душi і тiлa, та виконувати Божу Волю, а після cмepтi ocягнутu вiчнe щacтя на Небі. Амінь.

Раніше повідомляли, найкращі години для молитви вашому янголу-охоронцю.

Як повідомляв Знай.uа, молитва Пресвятому Духу: слова, які допоможуть відпустити гріхи і захистять від негараздів.

Знай.uа писав, робили не для церкви: історики ламають голови над таємницями найдавнішої Західноукраїнської ікони.