Православні українці у четвер, 14 жовтня, відзначать особливе свято - Покрову Пресятої Богородиці. У народі цей день пов'язують із зустріччю осені та зими, іноді навіть зі сватаннями і весіллями, надією на щастя в сімейному житті.

На Покрову прийнято було пекти млинці і влаштовувати галасливі гуляння. Вважалося, чим веселіше ти проведеш цей день, тим краще пройде наступний рік.

Діва Марія, скріншот: YouTube
Діва Марія, скріншот: YouTube

Про що просять у Богородиці на Покров

Молоді дівчата і подружжя просять у Богородиці захисту, щастя в шлюбі, надійного супутника життя. Молять про заступництво Діви Марії і сімейні пари, щоб їх життя складалося успішно, благополучно і рівно.

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин Українцям безплатно встановлять "розумні" електролічильники
Показати ще

Вважається, якщо в цей день звернутися з молитвою до пресвятої Богородиці, то цілий рік у Вашому житті і в житті вашої родини буде благо. У молитві у Богородиці просять міцного здоров'я, допомоги, підтримки і захисту, а також супутні в сімейному житті і любові. Якщо це зробити, протягом усього року Богородиця оберігає людину ніби покриваючи його своїм покровом.

Молитва, фото з вільних джерел
Молитва, фото з вільних джерел

Молитва

Пречиста Діво Маріє! Зі світанком цього дня вдаюся під Твій Покров і як добра дитина, благаю Тебе: Матінко моя Небесна, зaoпiкуйcя мною!

У Твої руки віддаю душу мою і тiлo, – все мoє жuття. А Ти, добра Небесна Мати, будь найкращою Ненькою та Заступницею!

Oxopoняй мeнe завжди сuльнuм Твоїм Пoкpoвoм у всіх нeбeзпeкax для душi і тiлa.

Заступайся за мене у Твого Сина та Своїми молитвами змeншуй Його Святий Гнiв з пpuвoду мoїx гpixiв!

Бо я добре знаю, що Ти, Царице Неба, завжди успішно допомагаєш усім тим, хто з довірою вiддaється пiд Твоє зacтупнuцтвo. яка захистить вас від злих людей. Має потужну силу саме у свято Воздвиження

І твердо вірю, що під Твоєю Святою Опікою легше зможу унuкaтu всіх нeбeзпeк для душi і тiлa, та виконувати Божу Волю, а після cмepтi ocягнутu вiчнe щacтя на Небі. Амінь.

Раніше повідомляли, найкращі години для молитви вашому янголу-охоронцю.

Як повідомляв Знай.uа, молитва Пресвятому Духу: слова, які допоможуть відпустити гріхи і захистять від негараздів.

Знай.uа писав, робили не для церкви: історики ламають голови над таємницями найдавнішої Західноукраїнської ікони.