У Карпатах посеред жовтня випав перший сніг. Застилатися білою ковдрою починають схили Чорногірського хребта та навіть Буковеля.
Про це повідомили на сторінці гірськолижного курорту "Буковель" у фейсбук.
Так, стало відомо, що у вівторок, 12 жовтня у Карпатах випав перший сніг. Справжня зимова погода спостерігається тут з самого ранку.

Сніг у Карпатах, скріншот із відео
Сніг у Карпатах, скріншот із відео

"Перший сніг вкриває схили курорту! Вже зовсім скоро траси будуть готові до катання. А поки, подивіться як світ вкривається білосніжною ковдрою!", - сказано на фейсбук-сторінці гірськолижного курорту "Буковель".

Варто зазначити, що сніг також випав на горі Піп Іван Чорногірський. У фейсбук Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост зазначає, що спостерігається хмарна та туманна погода, при цьому температура повітря -1°С.

" Станом на 09:30, 12.10.2021 на г. Піп Іван Чорногірський хмарно, туман, температура повітря -1°С, вітер південно-західний, 5 м.с., падає сніг", - сказано у повідомленні.

Варто зазначити, що гора Піп Іван Чорногірський має висоту 2028 м, він розташований на межі Івано-Франківської області з Закарпатською. А курорт "Буковель" розташований на висоті 920 метрів біля підніжжя гори Буковель.