Деталі резонансного рішення

Сьогоднішнє пленарне засідання Верховної Ради видалося палким – особливо для Голови Парламенту. Першими наслідками нещодавньої ініціативи голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії щодо відкликання Дмитра Разумкова з цієї посади стало голосування про тимчасове його відсторонення від "крісла".

Дмитро Разумков - фото ВРУ
Дмитро Разумков - фото ВРУ

240 "За" – хто голосував?

Найгарячішим питанням дня став розгляд відсторонення головуючого Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань на 2 пленарних дні.

Відповідну пропозицію внесли представники депутатської фракції "Слуга Народу", депутатських груп "Довіра" та "За майбутнє".

Дмитро Разумков - фото ВРУ
Дмитро Разумков - фото ВРУ

Популярні новини зараз
Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Гороскоп на лютий-2023 для всіх знаків Зодіаку: таємне кохання Тельців, труднощі Раків та небезпечне 23 число для Козерогів Загинув один із найкращих льотчиків України Данило Мурашко: був вірний народу до кінця Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік
Показати ще

В результаті "За" проголосувало 240 парламентарів.

Скріншот
Скріншот

200 голосів – від "Слуги Народу", 16 – від "Партії "За майбутнє", 3 – від "Голосу", 18 – від "Довіри" і 3 позафракційних.

Скріншот
Скріншот

Одразу ж після оголошення результатів Дмитро Разумков встав і вийшов із зали. А в засіданні була оголошена перерва.

Скріншот
Скріншот

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.