У мережі повідомили про те, що в місті Дніпро відбулася унікальна виставка ретроавтомобілів. На унікальній події глядачі мали змогу спостерігати Mercury Montclair, Mercedes W201 та ЗАЗ. Повідомляє Hyser.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі "Інформатор"

Стало відомо, що в поточному місяці в місті Дніпро був проведений автопробіг «ЗА фігурами». Цей захід проходить вже вдруге, так як після першого разу залишилося дуже багато задоволених людей. Важливо відзначити, що в автопробігу могли брати участь тільки ті автомобілі, яким більше 35 років.

Унікальні автомобілі почали свій автопробіг на проспекті Слобожанському в Дніпрі. Більше 20 людей було зареєстровано на цьому заході, щоб показати неймовірні автомобілі. У цьому заїзді можуть брати участь не більше 30 осіб.

Запорожець, фото: Інформатор
Запорожець, фото: Інформатор

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Михайло Прудников, який брав участь в організації виставки, підкреслив, що до цього відносяться мініатюрні вироби Карена Агаджаняна під назвою «Відчуй Дніпро». Це зроблено для того, щоб люди могли краще орієнтуватися в місті і змогли спокійно знайти скульптури.

Волга, фото: Інформатор
Волга, фото: Інформатор

За словами Михайла Прудникова, люди, які мають у своєму розпорядженні ретроавтомобілі, - або занадто молоді, або занадто дорослі.

Завдяки цьому пробігу люди зможуть дізнатися про наявність унікальних автомобілів, які привертають дуже багато уваги. Як говорив організатор даного заходу, про такі автомобілі більше людей навіть і не знають.

Мерседес, фото: Інформатор
Мерседес, фото: Інформатор

У водіїв, які брали участь в цьому автопробігу, були деякі завдання: відвідування великих і маленьких скульптур в місті Дніпро. Суть завдання була в тому, щоб всі учасники заходу зробили знімки біля скульптур. Переможцем буде той водій, який зробить більше фотографій на тлі скульптур в місті.

Мерседес, фото: Інформатор
Мерседес, фото: Інформатор

Музей "Машини часу «підтримував цей унікальний автопробіг, а також проект скульптур»Відчуй Дніпро". На цьому цікавому люди бачили унікальні машини абсолютно різних марок, починаючи Mercedes, закінчуючи Москвичами. Дуже важливим фактором є те, що всі ці автомобілі до 1986 року випуску.

Нагадаємо, що у Києві помітили унікальний ретрокар 1968 року, на такому каталися тільки рок-зірки і президенти

Як повідомляв портал Знай.uа, у Харкові засікли унікальний колекційний BMW

Також, Знай.uа писав, що у Києві помітили гламурну "малятко" в рожевому