У Кабміні розповіли про те, як отримати субсидію. Дану інформацію надала прес-служба Мінсоцполітки.

В Україну прийшла справжня осінь, а разом з нею і нові цифри в платіжках за комуналку. Деяким громадян не подобається ситуація в платіжках від енергокомпаній, за світло і газ.

Ціни блакитного палива вже перевищила психологічну позначку в 800 доларів, і українці це відчують. Знову. Тільки з початку 2021 року тарифи на комунальні послуги зросли на 23%.

З цієї причини дуже важливим стає питання отримання субсидії. Для того щоб її отримати громадянин повинен звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання).

Що потрібно подавати

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще
  • Заява про призначення та надання житлової субсидії;
  • Декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії.

Документи, які можуть бути додані

  • Договір найму (оренди) житла( за наявності), довідки про доходи (у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ);
  • Інші документи, необхідні для розгляду питання по суті. Наприклад, документами, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації.

Раніше ми повідомляли, що тарифи на газ можуть зрости до кінця опалювального сезону. Дану заяву зробив заступник голови парламентського комітету з питань енергетики та послуг ЖКГ Олексій Кучеренко.

Як повідомляв портал " Знай.ІА", кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку. Хто не отримає субсидію в опалювальному сезоні

Також " Знай.ІА" в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти. Ціни на цукор і соняшникову олію за рік злетіли майже вдвічі-Держстат