Українцям розповіли на які послуги можна отримати житлову субсидію від держави.

Про це розповіли у Мінсоцполітики.

В Україні відповідно до статті 5 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" визначено перелік житлово-комунальних послуг, на які надаються житлові субсидії. Наразі житлова субсидія відшкодовує витрати на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Оформлення субсидій, кадр з відео
Оформлення субсидій, кадр з відео

Українцям за житловою субсидією відшкодовують виплати за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, а також наступних житлово-комунальних послуг:
- житлової послуги - послуги з управління багатоквартирним будинком;
- комунальних послуг - послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;

Скрін, відео YouTube субсидії
Скрін, відео YouTube субсидії

Також це стосується обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги в такому будинку.
Українцям можуть також надати субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Така субсидія надається один раз на рік і призначається, якщо домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Також "Знай.ua" писав, кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще